PÓŁKOLONIE „POD PALMAMI Z ULUBIONYMI CIOCIAMI”

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ

 

I  TYDZIEŃ  (17.07. - 21.07.2017)

OBIAD – 13.00

Poniedziałek      9.00 -10.00    basen

                        14.00 – 15.30  warsztaty wokalne   - Aleksandra Tomasik
                                              warsztaty teatralne  Agata Balińska

Wtorek               8.15 – 10.15  „Glinianki ulepianki” –  Anna Luiza Juśkiewicz

                                                Kostiumy i scenografia- Elżbieta Wasilewska
                                                „w świecie informatyki” – Waldemar Szczygielski

                         14.00 – 15.30  warsztaty wokalne   - Aleksandra Tomasik
                                                warsztaty teatralne  Agata Balińska

Środa                  9.00 -10.00    basen

                          14.00 - 15.30  warsztaty taneczne  - Aleksandra Tomasik
                                                warsztaty teatralne  - Agata Balińska

Czwartek            8.15 –10.45  „Glinianki ulepianki” –  Anna  Luiza Juskiewicz

                                              Kostiumy i scenografia- Elżbieta Wasilewska
                                              „w świecie informatyki” – Waldemar Szczygielski                                                     

                         14.00 – 15.30  warsztaty wokalne   - Aleksandra Tomasik
                                               warsztaty teatralne  Agata Balińska

Piątek             Wycieczka do ZOO w Warszawie

 

II  TYDZIEŃ   (24.07. – 28.07.2017)

OBIAD – 13.00

Poniedziałek      9.00 - 10.00    basen

                        14.00 – 15.30  warsztaty wokalne   - Aleksandra Tomasik
                                              warsztaty teatralne  - Agata Balińska

Wtorek               8.15 – 10.15  plastyka (wykonanie kostiumów i dekoracji) –  Elżbieta Wasilewska   
                                             „w świecie informatyki” – Waldemar Szczygielski

                                             „Glinianki-ulepianki”- Anna Luiza Juśkiewicz

                         14.00 – 15.30  warsztaty wokalne   - Aleksandra Tomasik
                                             /   warsztaty teatralne  - Agata Balińska

Środa                  9.00 -10.00    basen

                          14.00 - 15.30  warsztaty taneczne  - Aleksandra Tomasik
                                             /   warsztaty teatralne  - Agata Balińska

Czwartek            8.15 – 10.15  plastyka (wykonanie kostiumów i dekoracji) –  Elżbieta Wasilewska
                                             /   w świecie informatyki” – Waldemar Szczygielski                                                    

                         14.00 – 15.30  warsztaty wokalne   - Aleksandra Tomasik
                                             /   warsztaty teatralne  - Agata Balińska

Piątek                  8.30 – 10.30 warsztaty taneczne  - Aleksandra Tomasik    
                                             /   warsztaty teatralne  Agata Balińska   
                          15.30 - WYSTĘP